Reklamı Kapat

Alparslan Vurulma Sahnesi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 43. bölümünde;

Cesur ve Güzel Dizisi
Yaşam Koçu Mert Çuhadaroğlu

Alparslan yıllar boyu derin devletin başı olan dayısı ile işbirliği içindedir. Bundan Çakırbeyli ailesinin hiç bir zaman haberi olmamıştır. Devletin talimatlarını birbir yerine getiren Alparslan, bu işe aslında amcalarını korumak için girdiğine kimseyi inandıramaz.

İlyas’ın düğününde Alparslan’ı bu durumdan ötürü döven Hızır, hıncını alamamıştır. İhaneti asla affetmeyen Hızır, ihanet eden yeğeni dahi olsa gözünü kırpmadan öldürecek kadar gaddar bir insandır.

İlyas’a, Alparslan’ı infazı için fidanlığa getirmesini emreder. İlyas yolda bu emri yerine getirmemeye karar verir ve Alparslan’ın kaçmasına izin verir.

Alparslan ölümü göze alarak İlyas’tan gizli fidanlığa gider ve Hızır infaz için fidanlığa gider. İhanet etmediğini söyleyen Alparslan, Hızır’a eğer ihanet ettiğimi düşünüyorsan beni vur der. Hızır namlunun ağzına vermiyi verir ve Alparslana doğrultur. Vazgeçeceği sırada uzaktan bir mermi gelir ve Alparslan vurulur. Alparslan’ın yere düştüğünde son sözü “Amca ben sana asla ihanet etmem olmuştur.”

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Son Bölüm izle,
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Popüler Videolar izle