13 aydır cezaevinde tutuklu bulunan ünlü şarkıcı Deniz Seki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine konuk oluyor.


Ünlü şarkıcı Deniz Seki Eşkıya dizisi için cezaevinde kamera karşısına geçti, Deniz Seki’ye o sahnelerde Meryem Çakırbeyli’yi canlandıran Deniz Çakır eşlik etti.

Yaşam Koçu Mert Çuhadaroğlu

Dizinin senaryo gereği 13. bölümde Meryem Çakırbeyli polisler tarafından evinden alınıp karakola götürülmüştü. 14. bölüm çekimleri Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda çekildi ve dünyada bir gerçekleştirilerek cezaevinde set kurularak bir mahkuma dizide yer verildi.

Deniz Seki ise Meryem Çakırbeyli’nin koğuş arkadaşı olarak ekranlarda yer alacak. Aynı zamanda cezaevinde iken yazıp bestelediği bir şarkıyı da ilk kez seslendirecek.

Dizinin yapımcısı Raci Şaşmaz Deniz Seki’nin ailesi ve avukatları ile görüştü, daha sonra Adalet Bakanlığı’ndan özel izin aldı. Deniz Seki’ye haber verildiğinde şarkıcı çok sevindi ve bu rolü kabul ettiğini söyledi. Hemen Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na set kuruldu ve geçen hafta Perşembe ve Cuma günü büyük bir gizlilikle çekimler yapıldı.

Deniz Seki’nin dizide en dikkat çekici repliği ise Hallac-ı Mansur’a ait olan “Cehennem sadece acı çektiğimiz yer değildir, acı çektimizi kimsenin duymadığı yerdir.” olacak.

İşte dizinin çekimlerinden objektiflere yansıyanlar…