ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan, başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır’ın yer alacağı yeni dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayın tarihinin Nisan ayı olarak açıklanmasına rağmen ileri bir tarihe ertelendiği belirtildi.

Yaşam Koçu Mert Çuhadaroğlu

ATV ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan ve başrollerini Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır’ın paylaşacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Eylül ayında izleyici ile buluşacak.

Dizide Oktay Kaynarca “Hızır Çakırbeyli” ismi ile Kurtlar Vadisi dizisindeki gibi yine bir mafya babasını canlandıracak. Deniz Çakır ise karısı “Meryem Çakırbeyli” olarak karşımıza çıkacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ise şöyle: Müjde Uzman, Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Tuna Orhan, Sinan Demirer, Yüksel Arıcı, Emre Törün, Hakan Karahan, Oktay Gürsoy, Can Bartu ve Yasemin Sakallıoğlu.

Eşkıya dizisinin yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın oturuyor, dizinin senaryosunu ise Ekmek Teknesi, Kurtlar Vadisi, Reaksiyon gibi dizileri kaleme alan Bahadır Özdener kaleme alıyor.

Eşkıya dizisi Eylül ayında ATV’de…

PAYLAŞ
Facebook
Twitter
Önceki İçerikHızır: Oktay Kaynarca Kimdir?
Sonraki İçerikEşkıya Dizisi Tanıtım Fragmanı izle