Reklamı Kapat

EŞKIYA DİZİSİ 16. BÖLÜM İZLE 22.12.15

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 22 Aralık akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (16. bölüm) : Meryem sonunda hapisten çıkmıştır, Hızır Meryem’i cezaevinin önünde karşılar, Meryem’in kendisinden başka bir yerde olmasını istemediğini söyler.

Meryem ailesine kavuştuğu için çok mutludur, çocuklar da annelerini sevinçle karşılar. Nazlı acı çekmektedir, yalnız başına kalmıştır.

Hızır yaptığı planla Sibiryalı’ın parasına el koymuştur, Sibiryalı gelip Hızır’dan parasını ister.

Mahmut yeniden ortaya çıkmıştır, ilk olarak Esra’nın karşısına çıkar, fakat Esra bunu İlyas’a söyleyince İlyas onun hayal gördüğünü söyler. İlker ise Mahmut’u saklamaktadır ve Mahmut’u bir planın içine dahil etmişlerdir. İlker Şahin Ağa’yı Mahmut’a vurduracaktır. Mahmut’un yaşadığı ortaya çıkarsa Selim ve Hızır’ın tepkisi ne olacaktır?

Şahin ağa mahallede giderken Mahmut haince arkasından Şahin Ağa’yı vurur, Şahin Ağa Mahmut’un yüzünü görmüştür, Şahin Ağa ölecek midir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 16. Bölüm izle, Eşkıya 22 Aralık izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 16. bölümüyle 22 Aralık Salı akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-2-bolum-fragmani-izle