Reklamı Kapat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 25. Bölüm Fragmanı izle (1 Mart 2016)

Meryem’in boşanma ısrarına daha fazla dayanamayan Hızır boşanmaya karar verir, fakat öfkesi dinmemiştir, Meryem evden ayrılmaya hazırlanırken evde kıyamet kopar ve Hızır Meryem’i kolundan tuttuğu gibi kapıya atar, ne çocukların ne de akrabaların bundan sonra Meryem’i görmesine izin vermez. Meryem ona nasıl geldiyse aynı şekilde yalnız gidecektir. Meryem de yüzüğünü çıkarıp Hızır’a fırlatır, Hızır kapıyı çarparak kapatır.

Kapıya atılan Meryem yeniden baba evine döner ve evde yalnız yaşamaya başlar. Hızır içinse kendisini terk eden Meryem artık ölmüştür.

Hızır çok öfkelidir, Meryem’den nasıl boşanıyorsa Nazlı’yla da öyle evlenip eve karısı olarak getirebileceğini söyler. Zeyno ve Ömer çok üzülür.

Nazlı ise Meryem’in evden atıldığı haberini almıştır ve çok sevinir. Artık zafer onundur. Tipi’ye gidip onunla konuşur ve Yunus’un kirvesi olmasını ister. Yunus’un sünneti yapılır ve Nazlı’nın evinde yemek verilir. Hızır ve arkadaşları Nazlı’nın evinde yerlerini alır. Nazlı bir zafer daha kazandığını düşünür, kendisini insanlara kabul ettirdiğini zannetmektedir. Fakat Hızır Nazlı’nın haddini bildirir.

İlker Viktor’un planlarını kolaylaştıracak hamleler yapar. Hızır da ailesini öldürmeye çalışan kişilerin kim olduğunu bulmaya çalışır. Masayı toplayıp içlerindeki haini bulmaya çalışırken masada kendisini başka bir sürpriz beklemektedir.

Dizinin 25. bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 25. bölümüyle 1 Mart Salı akşamı ATV ekranlarında. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

eskiyadizisiizlecom-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-25-bolum-fragmani-izle-son-bolum-fragmani-izle