Reklamı Kapat

EŞKIYA DİZİSİ 29. BÖLÜM İZLE 29.03.16

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 29 Mart akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (29. bölüm) : Selim Ateş’in harcanmasına gönlü razı olmaz ve masada her şeyi açıklar, içlerindeki hainin kendisi olduğunu, Bülent’in ise Mahmut olduğunu söyler. Herkes duydukları karşısına şoke olur. Bu durum en çok da Hızır’a ağır bir darbe olur. 40 yıllık arkadaşının kendisini satması kendisine ağır gelmiştir. Selim’i bir daha asla görmek istemez. Hızır Nazlı’ya gidip durumu anlatır, Yaren Mahmut’un yaşadığını duyunca çok şaşırır.

Çakırbeyliler Selim’in ihanet ettiklerini duyunca çok şaşırırlar, evdekilere dikkatli ve bir arada olmalarını, dışarı çıkmamalarını söyler. Çocuklar anneleri için endişelenirler, anneleri evinde yalnızdır. Hızır Meryem’in yanına gidip ona sığınır.

Viktor Hızır’a acı yaşatmaya karar verir ve Mahmut’a Yunus’a öldürme emrini verir.

Selim Yıldız Ana’yı ziyarete gittiğinde Yunus’un orada olduğunu, kendisine böbrek veren kişinin Yıldız Ana’nın oğlunun kimliğini kullanan Mahmut olduğunu öğrenir. Hemen Yıldız Ana ve Yunus’u alıp oradan uzaklaşmak ister. Tam bu sırada Mahmut gelir ve abisinin gitmesine engel olmaya çalışır. Kurşunlarını abisinin üzerine boşaltır, Selim ağır yaralı olmasına rağmen Mahmut’u elinden vurur, arabaya binerek Yunus ve Yıldız Ana’yı Hızır’ın ofisine götürür.

Selim’i ofisin önünde göre Vehbi şaşırır, fakat Selim’in yaralı olduğunu ve yanında Yunus olduğunu görünce hemen içeridekilere haber verirler. Hızır koşarak gelir, Selim’in yaralı olduğunu görünce çok üzülür, kardeşinin ölmesi konusunda endişelidir. Selim daha fazla dayanamaz, Hızır’ın kendisini affettiğini duyduktan sonra Hızır’ın kollarında son nefesini verir.

Hızır Mahmut’u bulabilecek midir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 29. Bölüm izle, Eşkıya 29 Mart izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 29. bölümüyle 29 Mart Salı akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.

eskiyadizisiizlecom-eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz29bolum-izle-son-bolum-izle