EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 31. BÖLÜM İZLE 12.04.16

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 12 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (31. bölüm) : Hızır Mahmut’u ele geçirmeyi başarmıştır, İlyas Mahmut’un üzerine tabancasını doğrultur ve bütün kurşunları sıkar, İlyas artık rahatlamıştır. Ormana bir mezar kazıp Mahmut’u oraya gömerler. İlyas Selim’in intikamını almıştır.

Yaşam Koçu Mert Çuhadaroğlu

Meryem yaşananlardan sonra yeniden eve döner, çocuklar ve evdekiler onu sevinçle karşılar. Nazlı Meryem’in eve dönmesinden rahatsız olur ve ilk kez oğlunu da alıp gitmeyi düşünür. Meryem’in eve dönmesi Hızır’ı da çok mutlu eder, tüm aileyi bir arada görmek ona da çok iyi gelmiştir, fakat bu durumda Nazlı ile arası iyice açılır, Hızır Nazlı ile ilgili bir karar vermek zorundadır.

Ünal Kaplan yine planlar içindedir, masadan kalkanlara ve Viktor’a kendi masalarına oturmalarını teklif eder. Bu durum Hızır’ın hiç hoşuna gitmese de düşmanlarını yakın tutmak için kabul eder. Viktor ve adamları bunu kabul eder, fakat Ahmet’i öldürmeye kararlıdır ve Ahmet’in ölüm emrini verir. Onlar masaya otururlar ve Ahmet devlete teslim olmaya giderken Ahmet dışarıda vurulur, bu iş Viktor’un üzerine kalır. Fakat Ahmet’i öldürten Viktor değil Ünal olmuştur. Hızır bu gerçeği öğrenirse ne yapacaktır?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 31. Bölüm izle, Eşkıya 12 Nisan izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 31. bölümüyle 12 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.