Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. Bölüm Fragmanı izle (19 Nisan 2016)

Ahmet’in öldürülmesi Hızır’ı derinden sarsar, Şahin Ağa Hızır’ın yanında kim varsa onların öldürüldüğünü anlar ve bunu Hızır’a söyler.

Yaşam Koçu Mert Çuhadaroğlu

Hızır onu pis işlerin içine çekmeye çalıştıklarını fark eder, bu sefer tozlar onların tırlarına yüklenmiştir ve Çakırbeyliler’in bundan haberi bile olmamıştır. FBI’dan Alpaslan’a bilgi gelir ve Alpaslan hemen amcasına söyler. Hızır Nazlı’nın yanına gitmek üzereyken gitme işinden vazgeçer, bu durum Nazlı’nın canını çok sıkar.

Hızır kendi tırlarına uyuşturucuyu kimin yüklediğini araştırır, Tipi ise Fikret’in bu işte parmağı olduğundan şüphelenir ve onunla hesaplaşmaya gider. Tipi Fikret’i kendi mekanında öldürür. Bu durum Fikret’in kardeşi Hikmet’i öfkelendirir ve onlardan intikam almak ister.

Hızır tüm aileyi toplar, Esra ile İlyas’ın arasını yapma niyetindedir, fakat tüm aileyi büyük bir sürpriz bekler. Nazlı çocuğunu da alıp Çakırbeyliler’in evine gelir. Bu gelişme tüm aileyi şoke eder.
Dizinin 32. bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yönetmen koltuğunda Onur Tan oturuyor. Dizinin senaryosunu ise yine Kurtlar Vadisi’ni kaleme alan Bahadır Özdener yazıyor. Dizi hakkında yeni gelişmeler oldukça sitemizde yer alacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 32. bölümüyle 19 Nisan Salı akşamı ATV ekranlarında. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.