Reklamı Kapat

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 33. BÖLÜM İZLE 26.04.16

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 26 Nisan akşamı yayınlanacak yeni bölümünde (33. bölüm) : Hızır kendisine oyunlar oynanmasından artık sıkılır ve Ünal Kaplan’ı öldürmeye karar verir, bunun için de masadakilerin desteği lazımdır. Önce etrafındakilerle konuşur, ardından geri kalanlarla sulh yoluna gitmeye karar verir. Fakat Özer’in kimi seçeceğine karar veremez.

Yaşam Koçu Mert Çuhadaroğlu

Nazlı kucağında bebeği ile Çakırbeyliler’in evine gelmiştir, bu durum herkesi şoke eder. Hızır herkesin içinde konuşmak için Nazlı’yı masaya oturtur, fakat beklenmedik bir gelişme olur ve Ömer suskunluğunu bozar, ilk kez kardeşi Yunus Selim’e sahip çıkar. Onun bu tavrı Meryem’i derinden yaralar. Hızır Nazlı’yı alıp evine götürmek için evden ayrılır, yolda Nazlı’yı Yunus Selim’i elinden almakla tehdit eder. Nazlı iyice köşeye sıkışmıştır.

Kardeşinin ölümünden sonra Hikmet ortaya çıkar ve Hızır’dan intikamını almak ister.

Hızır masayı toplar ve Ünal’ı öldürmeye hazırlanır, fakat Ünal ondan önce davranarak Viktor’u öne atar ve kendisi Viktor’u öldürür. Yaşananlar üzerine Ünal’ı öldürme fikri rafa kalkar. Bu sırada Ayşen’in doğum sancısı tutar, Civciv ve Enişte apar topar yanına gider. Ayşen ve Hatice’yi alıp hastaneye giderler, Meryem ve Hayriye anne de peşlerinden gider. Yolda onları kötü bir sürpriz bekler. Enişte’nin kullandığı arabaya kamyon çarpar. Ayşen ölecek midir?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 33. Bölüm izle, Eşkıya 26 Nisan izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 33. bölümüyle 26 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.