Reklamı Kapat

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42. Bölüm Fragmanı izle (11 Ekim 2016)

Selim ölmeden önce Hızır’a bir mektup bırakmıştır. Hızır’a ve tüm sevdiklerine hakkını helal etmiştir. Selim’in hatırası her zaman Hızır’la yaşayacaktır. Selim’in ölümü ile koltuğu da İlyas’a kalmıştır.

Yaşam Koçu Mert Çuhadaroğlu

Hızır Selim’in ölümünden sonra oğlu Yunus’a Selim’in de adını verir ve isminin Yunus Selim olmasını söyler. Hayriye Anne Nazlı Yunus’a kavuştuktan sonra eve getirmesini ister, Zeyno bunu duyunca çılgına döner. Hayriye Anne torununa da kızar. Meryem’i nasıl gelin olarak almışsa Nazlı’yı da aynı şekilde alabileceğini söyler. Meryem bunu öğrenince çok öfkelenir.

Mahmut Meryem’in peşine düşer ve babasının evinde yalnız yaşadığını öğrenir, bunu Viktor’a söyler. Hedeflerine şimdi de Meryem’i almışlardır.

Selim’in cenazesi düzenlenir, tüm arkadaşları toplanır. Viktor’un adamlarının da cenazeye gelmesiyle işler karışır. Yaşanan kargaşada Ahmet Viktor’un adamlarından birini vurur. Ünal Hızır’dan şüphelenmektedir, Hızır’ın ihanet ettiğini anlarsa gidip Viktor’la anlaşacağını söyler, masadakilerin desteğini de ister. Tipi de eğer Hızır kendisinden bir şey saklıyorsa o zaman Hızır’la arasını açacaktır.
Dizinin 39. bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yönetmen koltuğunda Onur Tan oturuyor. Dizinin senaryosunu ise yine Kurtlar Vadisi’ni kaleme alan Bahadır Özdener yazıyor. Dizi hakkında yeni gelişmeler oldukça sitemizde yer alacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 42. bölümüyle 11 Ekim Salı akşamı ATV ekranlarında. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.