Reklamı Kapat

O çocuğu aldıracaksın!

Hızır Çakırbeyli Meryem’le evli olmasına rağmen Nazlı adlı bir kızla ilişki yaşamaktadır. Nazlı hamile kalmıştır ve Meryem de bunu öğrenmiştir. Meryem Nazlı’nın evini bulur ve onunla konuşmaya gider.

Yaşam Koçu Mert Çuhadaroğlu

Nazlı da bu sırada evden çıkıp doktora muayene olmaya gitmeye hazırlanmaktadır ve karşısında Meryem Çakırbeyli’yi görür. Nazlı şok olur, Meryem’i içeri davet eder. Tam bu sırada Hızır karısı Meryem’i arar, Meryem telefonu sessize alır. Daha sonra Nazlı’yı arar, Nazlı da telefona cevap veremez.

Nazlı çocuğu doğuracağını söyler. Meryem Nazlı’ya kendinin yerine kendisini koyup koymadığını sorar. Nazlı onun yerinde olmayı çok istediğini söyler, Çakır’ın eşi olmasının kendisine yeteceğini söyler. Meryem neden böyle bir adamdan çocuk yapmak istediğini sorunca Nazlı çocuğunun kokusuyla avunabileceğini, Çakır’ı sevdiğini söyler. Meryem de kendi kendine avunacağını, Çakır’ın asla onun olmayacağını söyler, kocasını ona kaptırmaya niyeti yoktur. Çakır’ın tek ailesinin kendi ailesi olduğunu söyler.

Çocuk doğurursa büyük bir hata yapacağını ve bu hatanın herkesi etkileyeceğini söyler. Bebeğin kaç aylık olduğunu sorar. Nazlı 3,5 aylık olduğunu söyleyince Meryem bu yalana inanmaz, karnının daha büyümediğini fark eder, “O çocuğu aldıracaksın!” diyerek Nazlı’yı tehdit etmeye başlar. Sonra Çakır’da ayrılmasını ve ayrıldıktan sonra da ömür boyu Nazlı’ya kendisini bakacağını söyler.

Nazlı çocuğu doğuracağını söyler, doğurursa kendisini öldürüp öldürmeceğini sorunca Meryem onu öldürmenin en hafif ceza olduğunu söyleyerek Nazlı’yı tehdit eder. Giderken masanın üzerinde Çakır ve Nazlı’nın fotoğrafını gören Meryem derinden sarsılır.

Nazlı da korkudan şok olmuş durumdadır.

PAYLAŞ
Facebook
Twitter
Önceki İçerikEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 1. Bölüm Reytingleri
Sonraki İçerikEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2. Bölüm Fragmanı izle (15 Eylül 2015)